skip to search skip to navigation skip to main content

O Firmie

Astellas Europe jest częścią Astellas Pharma Inc., która należy do 20 największych koncernów farmaceutycznych na świecie, zatrudniając − we wszystkich swoich oddziałach − 17,5 tys. pracowników.

Jako firma patrząca w przyszłość, dąży do poprawy stanu zdrowia ludzi na całym świecie, wprowadzając na światowy rynek nowoczesne i bezpieczne produkty lecznicze.

Astellas − powstała z połączenia firm Yamanouchi i Fujisawa. Nieustannie opracowuje produkty wiodące w kluczowych obszarach terapeutycznych. Łączy wieloletnie doświadczenie w działalności badawczo-rozwojowej oraz potencjał marketingowy. Tym samym utrzymuje stały wzrost swojej pozycji na rynku farmaceutycznym.

W październiku 2006 roku Astellas wprowadziła strategię zarządzania „VISION 2015”, przedstawiając tym samym wizję swojego rozwoju. Za cel stawiamy sobie osiągnięcie pozycji Global Category Leader (GCL) w tych obszarach terapeutycznych, w których ciągłe dążenie do innowacji umożliwia nam odpowiedź na niezaspokojone potrzeby pacjentów. Podstawą VISION 2015 jest program CHANGING TOMORROWTM. To zapoczątkowana w 2008 r. szeroko zakrojona kampania, która obrazuje potencjał firmy do stworzenia lepszej przyszłości  zarówno dla naszych pacjentów jak i partnerów biznesowych.

Obecnie, dzięki poważnym inwestycjom w prace badawczo-rozwojowe, Astellas dąży do umocnienia wizerunku jako koncernu opierającego swoje działania na badaniach naukowych. Dzięki temu możemy tworzyć skuteczne terapie dla pacjentów na całym świecie, a także budować pełne zaufania relacje zarówno z lekarzami jak i kontrahentami.

Główne obszary terapeutyczne, w których Astellas aktywnie rozwija swoją działalność na rynku europejskim to: transplantologia, urologia, dermatologia, leczenie infekcji oraz leczenie bólu. Astellas koncentruje się na stałym rozwoju portfolio leków, które umożliwią odpowiedź na niezaspokojone potrzeby w dziedzinie onkologii.

Główna siedziba firmy Astellas Pharma Europe Ltd. mieści się w Chertsey pod Londynem. Astellas posiada 21 filii na terenie Europy, Wspólnoty Niepodległych Państw oraz Południowej Afryki. Poprzez Astellas Pharma International, licencjobiorców i dystrybutorów firma prowadzi również działalność w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki.

Personel Astellas Europe liczy niemal 4350 osób. Oprócz wspomnianych 21 filii koncern posiada 20 biur handlowych, 3 zakłady produkcyjne oraz ośrodek prac badawczo-rozwojowych. Astellas Europe koncentruje się na ciągłym rozwoju w tym ważnym i dynamicznie rozwijającym się regionie.

Dowiedz się więcej o Globalnym Kodeksie Postępowania Astellas: https://www.astellas.com/eu/about/group-code-of-conduct

Dowiedz się więcej o Globalnych Politykach Astellas/Stanowisku Astellas: https://www.astellas.com/eu/about/policies-and-position-statements

 

Kodeksie Przejrzystości.

Dowiedz się więcej o Kodeksie Przejrzystości

Privacy Policy  |  Terms of Use  |  Cookies Policy Copyright © 2019 Astellas Pharma